Otel Ve Turistik Tesis İlaçlama

Otel ve turistik tesisler insan sağlığı için ilaçlamada profesyonellik isteyen bir operasyondur. Otellerde her ülkeden insanlar misafir olarak kalmaktadır. İşletmecinin en önem verdiği konu temizlik ve hijyen kurallarıdır. Farklı yerlerden elbise, ayakkabı, valiz veya eşyalarla beraber gelen çeşitli böcek ve virüslere karşı tedbirli olmak zorunda ve periyodik olarak ilaçlamanın aksamaması gerekmektedir.

Yatak odalarında ve yatakların sıcak ortamında gelişen tahtakuruları kanla yaşayan parazitlerdir. Bu yüzden misafirlere büyük rahatsızlıklar verebilir. bunların önüne geçmek için periyodik olarak ilaçlama gerekmektedir. Sizlerle yapacağımız anlaşma çerçevesinde personellerimiz doğru ilaçlama yöntemi ile sizlere hizmet verecektir.

Uzman Ekip

İlaçlama işlemi için kullanılan yöntem, ortamda bulunan böcek türü ve yoğunluğunu tespit etmek kesin çözüm alabilmenin ilk ve en önemli konusudur. Uzmanlarımız ilaçlamanın dört temel çeşidini uygulamaktadır.

  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonu

Otel İlaçlama yöntemimiz ve ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardır; size ve çevrenize zarar vermez.

Tüm haşere, kemirgen sorunlarınız ve otel İlaçlama yöntemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın ya da bilgi formu iletin.

Görüşmeye Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?