İş Yeri İlaçlama

Erdemli İlaçlama  haşere ilaçlama, kemirgen, böcek ilaçlamalarında kesin çözümleri iş yerlerinize sunmaktadır. İşletmenizde bulunabilecek haşere tespit edilerek haşere ve böceklere uygun ilaç seçilip uygulama yapılmaktadır.

Erdemli İlaçlama, fırın, lokanta, pastane, kafe, üretim yeri benzeri gıda işletmeleri mutlaka halk sağlığını ve huzurunu bozan fare, hamamböceği, sinek gibi zararlılara karşı mutlaka periyodik olarak ilaçlama yapılmasını önermektedir. Halk sağlığını korumaya yönelik yönetmelik ile bu işletmelerden topluma bulaşacak olan hastalıklar kontrol altına alınmalıdır.

Uzman Ekipler

Birçok çalışanın bir arada bulunduğu ve gününün büyük bir zaman dilimini geçirdiği ofis ve iş yerlerinde haşere ile mücadele bireysel olarak yapılması güç son derecede zor bir iştir. Ofis ilaçlama ve iş yeri ilaçlama uygulamaları yaşam alanlarınızı korumaya yönelik uzman çalışanlarımız tarafından profesyonelce yapılmaktadır.

Tüm iş yeri ilaçlama sorunlarınız ve yöntemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın ya da bilgi formu iletin.

Görüşmeye Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?