Ev İlaçlama

Böcek ve haşere uygulamalarından en sık yapılanı ev ilaçlamadır. Ev içlerinde ve yakınlarında kalorifer böcekleri, hamam böcekleri başta olmak üzere evlerinizde çok ciddi zararlar veren haşereler bulunur. Bahçe katlarında ev içlerine fare girme olasılığı da yüksektir.

Böcek ve haşereler mikrop ve virüsleri ev içerisine taşıyarak ev halkının hastalanmasına neden olur. Bu hastalık taşıyan haşereleri evinizden uzak tutmak için profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Ev İlaçlama yöntemimiz ve ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardır; size ve çevrenize zarar vermez.

Uzman Ekip

Sağlıklı ve güvenli bir yaşam için ev ilaçlaması gerekli koşullardan biridir. Kaliteli ve doğru ev ilaçlaması için bu işi profesyonel olarak yapan bizler sizlere en iyi hizmeti vermekle mükellefiz. Evinizde bulunan böcek ve haşere cinsi tespit edilip nasıl bir ilaçlama yöntemi kullanılacağı size bildirilir.

Haşereler özellikle evcil hayvanlarınız veya çocuklarınız için tehlikeli olabilir. 

Ev halkının sağlığını ve evcil hayvanlarını için haşere ilaçlama yöntemleriyle çevrenizi güvende tutun. Bizler sizlere bu hizmeti vererek evinizde huzurlu olmanızı sağlıyoruz. Belli aralıklarla yaptıracağınız ilaçlama ile böcek ve haşere yuvalanmasına son verebilirsiniz.

Tüm haşere, böcek sorunlarınız ve ev İlaçlama yöntemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın ya da bilgi formu iletin.

 

Görüşmeye Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?