Böcek İlaçlama

Böcekler ya da genel adlarıyla haşereler bulundukları alanda hızla yayılabilen ve önlem alınmadığı durumda insan sağlığını tehlikeye sokan, bakteri taşıyan canlı çeşididir.

Bu kapsamda seçeceğiniz ilaçlama firması bu tür böceklerin çeşitlerini çok iyi bilmesi gerekmektedir. Firmamız evinizde yaşayan haşere sorunlarından kurtulmanız için en iyi hizmeti gerekli koşullar altında ve böcek çeşitlerini tanıyarak ilaçlama yöntemi uygulamaktadır. En etkili yöntem belirlendikten sonra modern cihazlarla uygulamaya alınmaktadır. Sıvı ilaçlama yöntemleri, jel ilaçlama yöntemleri ve fare istasyonları ile gerçekleştirilmekte olan yöntemler, tüm zararlı canlıların imha edilmesi için oldukça etkili yöntemlerdir.

Pire, akrep, tahtakurusu, mite, çıyan, bit gibi bütün haşere grupları için ise sıvı böcek ilaçlama uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama uygulandığı sırada 2 saat terk edilmesi gereken alanda hiçbir canlı bulunmamalıdır.

Uzman Kadromuz

Uzman ve eğitimli ilaçlama kadromuz ile bina, iş yeri, okul, hastane, ev, bahçe ve otel gibi yaşam alanlarınızı ilaçlayarak, daha güvenli ve hijyenik ortamlara kavuşmanızı sağlıyoruz. Özellikle salgın hastalıklar konusunda ve böcekler hakkında müşterilerimize bilgi vermekteyiz.

Firmamız, alanında uzman ekipler aracılığıyla tasarlamış olduğu yöntemler ile yaşam alanlarınızda meydana gelen haşere problemlerini ortadan kaldırmaya yönelik faaliyet göstermektedir.

Tüm haşere, kemirgen ve böcek sorunlarınız ile yöntemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın ya da bilgi formu iletin.

Görüşmeye Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?