Bahçe İlaçlama

Haşere ve böcek üremesi durumunda ev ilaçlama çoğu zaman tek başına yeterli olmamaktadır. Evin dışında haşere oluşumu varsa içerideki ilaçlama yetersiz kalacaktır. Özellikle bahçe içindeki evler, zemin katta oturanlar ve müstakil evler ciddi bir risk altındadır. Bu nedenle, ev ilaçlama faaliyeti gerçekleştirilirken daha sağlıklı sonuç alabilmek için bahçe ilaçlama da yapılmalıdır.

barınma ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için gereken tüm imkanları bulan haşereler, taşıdıkları mikroplar ve taşıyıcısı oldukları hastalıklar sebebiyle insanlar için çok ciddi bir risktir. Bu nedenle ev ilaçlama, dükkan ilaçlama ve bahçe ilaçlama uygulamalarının eksiksiz tamamlanması son derece önemlidir.

Uzman Ekip

Bahçelerde karma yaşayan haşere ve böcek grupları bulunmaktadır. Bu canlıların kontrol altına alınması farklı yöntemlerle sağlanmaktadır. Buna göre ilaçlama yapılacak olan bahçe alanında haşere ve böcek türlerinin tespiti yapılmalıdır. Bahçe ilaçlama bunun yanında zamanlama işidir. Haşere ile mücadele uygulaması mevsim zamanlarına göre ayarlanmalıdır. En uygun ilaçlarla bahçe bulunan ağaçlara zarar vermeden ilaçlama yapılmalıdır.
bahçe ilaçlama, işinde gerçekten ehil ve yetkin ziraat mühendislerinin kontrolünde yapılması gereken hassas uygulamalardır. Uzman ekipler bahçeniz için en doğru yöntemi seçerek sizlere bu rahatsızlıktan kurtaracaktır.

Tüm haşere ve kemirgen sorunlarınız ile bahçe İlaçlama yöntemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın ya da bilgi formu iletin.

Görüşmeye Başla
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?